WYNAJEM Z OC SPRAWCY

Jeśli nie jesteś sprawcą stłuczki przysługuje Ci zawsze samochód zastępczy z OC sprawcy, który udostępnimy Ci za darmo, bez limitu km, bez kaucji. Bezpłatny samochód zastępczy należy Ci się od momentu zaistnienia szkody do czasu jej pełnej likwidacji, tj. wypłaty odszkodowania lub naprawy samochodu.
Przyjmujemy na siebie ryzyko związane ze zwrotem kosztów najmu od towarzystwa ubezpieczeniowego- Ty jako poszkodowany nie zapłacisz nic. Bezgotówkowa forma rozliczenia pozwala uniknąć kosztów związanych z wynajmem, jak również odzyskać pełną mobilność.

Wyróżnia nas profesjonalna obsługa na każdym etapie likwidacji szkody oraz merytoryczna pomoc naszych pracowników w zakresie zgłoszenia szkody, wynajmu samochodu zastępczego oraz naprawy uszkodzonego samochodu w naszej blacharni i lakierni.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej siedziby lub do kontaktu telefonicznego z naszym pracownikiem pod numerem telefonu: 509 310 038


Dlaczego warto wynająć u nas samochód zastępczy i zlikwidować szkodę w naszej blacharni i lakierni?
- otrzymasz samochód za darmo, bez kaucji, bez limitu km,
- otrzymasz samochód tej samej klasy i wielkości,
- zapewnimy Ci bezpłatny transport uszkodzonego samochodu do wskazanego miejsca,
- nasi specjaliści przeprowadzą Cię przez proces likwidacji szkody- zgłoszą szkodę, wynajmą samochód zastępczy oraz naprawią uszkodzony pojazd.